Project Manager (branża medyczna)

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Project Manager, który dołączy do zespołu naszego Partnera zajmującego się zdrowiem cyfrowym. Będzie współpracować z klientami zagranicznymi tworząc nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Medyczna
  • Praca zdalna 100%
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Podróże służbowe: okazjonalne
  • Zespół projektowy: 8-10 osób
  • Podejście: Agile
  • Język angielski: B2/C1
  • Budżet: 18-22k brutto lub 150 - 180 netto / godzina B2B

Zakres zadań:

  • Kierowanie multidyscyplinarnym zespołem projektowym od fazy koncepcji projektu do pomyślnego wprowadzenia na rynek
  • Monitorowanie wszystkich aspektów rozwoju projektu
  • Realizacja projektu zgodnie z standardami: ISO13485, IEC62304, ISO14971
  • Śledzenie kwestii regulacyjnych związanych z wyrobami medycznymi
  • Koncentracja na niezawodności oprogramowania i testach regresji
  • Ustalanie i realizacja celów jakościowych, kosztowych i czasowych
  • Zarządzanie codziennymi działaniami członków zespołu projektowego
  • Pełnienie roli głównego kontaktu z klientem na etapie realizacji projektu, specyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Regularna komunikacja ze wszystkimi interesariuszami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi

Wymagania:

  • Co najmniej 7 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i kompleksowym zarządzaniu projektami
  • Dobra znajomość procesów wytwarzania oprogramowania i procesów PM
  • Portfolio pomyślnie zrealizowanych projektów
  • Znajomość cyklu tworzenia oprogramowania
  • Świadomość domeny medycznej lub klinicznej
  • Proaktywne, otwarte podejście do pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Niepowtarzalna możliwość pracy na rynku medycznym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wparcie w rozwoju zawodowym
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zajęcia i karty sportowe
  • Lekcje językowe
  • Bony Sodexo

Gdzie szukać pracy jako Project Manager (branża medyczna)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Project Manager (branża medyczna) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Project Manager (branża medyczna) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Project Manager (branża medyczna), praca w dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.