Operator produkcyjny z wolnymi weekendami!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Jeśli jesteś osobą, która pracowała już na produkcji to jesteśmy w stanie Cię wszystkiego nauczyć. Przeszkolimy Cię do wykonywania zawodu!

Kandydatów bez doświadczenia również zapraszamy!

Praca jest dla każdego!

 

Zajmiesz się na tym stanowisku: 

  • obsługą linii produkcyjnej
  • nadzorem nad maszynami produkcyjnymi

 

Co uzyskasz?

  • umowę o pracę 
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • rozwój zawodowy w oparciu o system szkoleń
  • wolene weekendy
  • pracę od zaraz!

 

Zaaplikuj, zadzwoń a my przedstawimy szczegóły oferty :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator produkcyjny z wolnymi weekendami!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator produkcyjny z wolnymi weekendami! w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator produkcyjny z wolnymi weekendami! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator produkcyjny z wolnymi weekendami!, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie