Windows Support Engineer

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego partnera świadczącego usługi z obszaru zarządzania infrastrukturą poszukujemy osób z doświadczeniem w zarządzaniu środowiskiem Windows. Obecnie zasilamy nasz zespół IT w Katowicach, który odpowiada za Wspieranie i utrzymywanie systemów Windows. Poszukujemy osób, dla których optymalizacja działania infrastruktury jest pasją, Jest to świetna okazja, by móc pracować w międzynarodowej organizacji oraz zdobywać cenne doświadczenie.

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT Consulting
  • Rodzaj projektu: Wspieranie i utrzymywanie systemów Windows, zapewniając ich dostępność oraz stabilność.
  • Lokalizacja: centrum Katowic
  • Harmonogram pracy: Praca w business hours (od poniedziałku do piątku, bez dyżurów)
  • Wymagany język francuski na poziomie komunikatywnym (min. A2+/B1)
  • Wynagrodzenie: 4000-8000 brutto (zależne od doświadczenia)

Opis stanowiska:
  • Wspieranie i utrzymywanie systemów Windows, zapewniając ich dostępność, stabilność, płynność działania
  • Rozwiązywanie incydentów, problemów, wdrażanie zmian
  • Zarządzanie krytycznymi incydentami oraz planem funkcjonowania produkcji
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT
  • Uczestniczenie w projektach Vmware / Hyper-V
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows 10, Windows Server 2000, 2008, 2012
  • Znajomość technologii Windows Clustering / NetApp / NAS
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość Active Directory, Exchange, MS Office 365
  • Mile widziana znajomość technologii Windows Clustering / NetApp / NAS / Vmware/ Hyper-V
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, możliwość pracy z domu po osiągnięciu pełnej samodzielności)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie posiadającej różnorodne projekty i spectrum technologiczne
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych i technicznych (lektoraty z języków obcych, szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne, dostęp do platform szkoleniowych)

Gdzie szukać pracy jako Windows Support Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Windows Support Engineer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Windows Support Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Windows Support Engineer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Windows Support Engineer, Katowice