Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim!

CCIG Group Warszawa

CCIG GROUP to największa firma branży Call Center w Polsce. Prowadzimy 13 biur na terenie Polski i 2 poza jej granicami. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam na rozszerzenie rynków o kolejne języki. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego na stanowisko:

Konsultant Infolinii Lotniczej z j. angielskim!

Zrób krok w kierunku rozwoju swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś.

Zaczynamy 27.06!

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii przychodzącej w tym spraw dotyczących terminów lotów i rezerwacji,
  • obsługa korespondencji mailowej,
  • obsługa live-chatu,
  • obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
  • wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży,
  • obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
  • wsparcie Klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie B2 lub wyższym,
  • otwartość i komunikatywność,
  • umiejętność nawiązywania relacji,
  • dyspozycyjność minimum 100h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h/7dni w tygodniu), zaczynamy 27.06!
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywanych obowiązkach,
  • umiejętność pracy zespole.

Oferujemy w zamian

  • gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
  • dwie wypłaty w miesiącu,
  • elastyczny grafik,
  • pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
  • pakiet benefitów: karta Miltisport, prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna,
  • rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
  • opiekę trenerską oraz wykwalifikowanej kadry managerskiej,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.

Gdzie szukać pracy jako Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim! w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim!, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.