Atrakcyjna stawka: Pracownik na sklep budowalny Port Łódź

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Praca dla Ciebie od zaraz! Jeśli lubisz pracę w fajnym zespole z super menadżerem i dużo się uśmiechasz to zapraszamy do współpracy.

Zatrudnimy osobę na stanowisko pracownika ochrony w sklepie budowalnym w Łodzi (Port Łódź).

Praca w godzinach: 6.30-14.00; 14.00-21.15; 6.45-18.45 (wg grafiku)

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie wdrażające do pracy!

Ponadto u nas uzyskasz:

- atrakcyjną stawkę

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

- darmową opiekę medyczną Lux Med (pakiet podstawowy) i korzystna oferta innych wariantów pakietów

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na dobrych warunkach

- karty lunchowe dla najlepszych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny: 6.9.8. 6.8.1. 0.3.6. lub 6.0.1. 2.2.4. 3.1.8.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Atrakcyjna stawka: Pracownik na sklep budowalny Port Łódź

Jaka oferta pracy na stanowisku: Atrakcyjna stawka: Pracownik na sklep budowalny Port Łódź w miejscowości: Ksawerów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Atrakcyjna stawka: Pracownik na sklep budowalny Port Łódź Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Atrakcyjna stawka: Pracownik na sklep budowalny Port Łódź, praca w Ksawerów dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Seris Konsalnet Holding S.A.


Praca Atrakcyjna stawka: Pracownik na sklep budowalny Port Łódź, Ksawerów

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Ogłoszenia Pracodawcy