Operator urządzeń do gotowania masy - BEZPŁATNY DOJAZD do miejsca pracy - Grodzisk Maz.

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator urządzeń do gotowania masy

Miejsce pracy: Grodzisk Maz.

Co możemy Ci zaoferować?

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • BEZPŁATNY DOWÓZ DO MIEJSCA PRACY;
  • pracę w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku;
  • wynagrodzenie 3200 zł brutto + do 800 zł brutto premii.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Przygotowywanie surowców i gotowanie mas mlecznych zgodnie z recepturą.
  • Zarządzanie procesem gotowania, celem zapewnienia maksymalnej efektywności produkcyjnej.
  • Przygotowywanie surowców zgodnie z recepturą.
  • Rejestracja zużycia surowców.
  • Zapewnianie czystości i higieny na stanowisku pracy.
  • Zgłaszanie wszelkich odchyleń w procesie kierownikowi zmiany lub brygadziście.
  • Prawidłowe i kompletne wypełnianie dokumentów.

Koniecznie się do nas zgłoś, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych;
  • doświadczenie w pracy w branży spożywczej;
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to śmiało wyślij CV lub zadzwoń na ten numer 600-569-689 już dziś!

To kiedy odbierzemy od Ciebie telefon?

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator urządzeń do gotowania masy - BEZPŁATNY DOJAZD do miejsca pracy - Grodzisk Maz.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator urządzeń do gotowania masy - BEZPŁATNY DOJAZD do miejsca pracy - Grodzisk Maz. w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator urządzeń do gotowania masy - BEZPŁATNY DOJAZD do miejsca pracy - Grodzisk Maz. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator urządzeń do gotowania masy - BEZPŁATNY DOJAZD do miejsca pracy - Grodzisk Maz., praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.