Pracownik Magazynu

Jaga Temp sp. z o.o. Ruda Śląska

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Ruda Śląska, ul. Szyb Walenty 91

Jeśli szukasz pracy od zaraz, masz doświadczenie w pracy na magazynie lub jesteś studentem/uczniem i po prostu chcesz sobie dorobić - ta oferta jest dla Ciebie!
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy prostych czynnościach magazynowych związanych z przenoszeniem paczek.

Proponujemy możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!Praca w systemie trzyzmianowym(6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00) lub dwuzmianowym(6:00-18:00 i 18:00-6:00).
Umowa zlecenie - 20 zł/h brutto(Jeśli jesteś uczniem lub studentem tyle dostaniesz "na rękę").

Praca przewidziana jest do końca czerwca.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu w miejscowości: Ruda Śląska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu, praca w Ruda Śląska dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Jaga Temp sp. z o.o.


Praca Pracownik Magazynu, Ruda Śląska

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Elektromechanik - Praca od zaraz!

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Mechanik - Praca od zaraz!

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Operator wózka widłowego

Włocławek, kujawsko-pomorskie