MŁODSZY MONTER - praca od ZARAZ na Prawobrzeżu, BEZ DOŚWIADCZENIA!


Świetna lokalizacja

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Poszukujesz nowej pracy, w której będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje zawodowe?

Dobrze trafiłeś! 

 

W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej w naszym oddziale w Dąbiu ( Szczecin Prawobrzeże ), mamy zapotrzebowanie na nowych pracowników do naszego zespołu! 

W zamian za zaangażowanie w wykonywane obowiązki oferujemy m.in. finansowanie uprawnień UDT/ SEP oraz możliwość rozwoju w naszych wewnętrznych strukturach ( już po 3 msc. awansujesz na wyższe stanowisko! ). 

 

Poza tym nasi pracownicy otrzymują: 

- umowę o pracę ( pierwsza na 3.msc, kolejna na rok! ) 

- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 19,50 zł brutto/h

- miesięczne premie za obecność ( 250 zł brutto ) 

- po 3 miesiącach możliwość awansu na wyższe stanowisko wraz z podwyżką

- bezpłatne ciepłe napoje w miejscu pracy (kawa, herbata, czekolada ) 

- możliwość udziału w wydarzeniach firmowych (zabawa Mikołajkowa dla dzieci oraz zabawa karnawałowa) !

 

Natomiast od Ciebie wymagamy jedynie chęci do pracy, pozytywnego nastawienia i rzetelności!

Dołącz do naszego zespołu od zaraz! 

 

Bez względu na wiek i poziom doświadczenia - APLIKUJ!

U nas każdy ma szansę :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MŁODSZY MONTER - praca od ZARAZ na Prawobrzeżu, BEZ DOŚWIADCZENIA!

Jaka oferta pracy na stanowisku: MŁODSZY MONTER - praca od ZARAZ na Prawobrzeżu, BEZ DOŚWIADCZENIA! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MŁODSZY MONTER - praca od ZARAZ na Prawobrzeżu, BEZ DOŚWIADCZENIA! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MŁODSZY MONTER - praca od ZARAZ na Prawobrzeżu, BEZ DOŚWIADCZENIA! , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca MŁODSZY MONTER - praca od ZARAZ na Prawobrzeżu, BEZ DOŚWIADCZENIA! , Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie