Dział rehabilitacji, gastronomia, obsługa hotelowa


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Kwaterunek

Umowa Zlecenie

Ośrodek hotelowo-rehabilitacyjny mieszczący się w odnowionym, zabytkowym dworku koło Barwic (zachodniopomorskie/powiat szczecinecki), kompletuje zespół i poszukuje pracowników:

 • panie do sprzątania

 • kucharki

 • pomoce kuchenne, pasjonaci gotowania i dobrego smaku

 • uczennice szkół gastronomicznych

 • pokojowe

 • pracownika gospodarczego - „złotą rączkę"

 • studentów

 • emerytów służb mundurowych

 • magistra rehabilitacji

 • masażystę

 • kosmetyczkę

 • dietetyka klinicznego

Szukamy: osób kreatywnych, z pomysłami, odpowiedzialnych, kulturalnych, pogodnych, pozytywnie nastawionych do ludzi, bez nałogów, gotowych do pracy zespołowej w sektorze usług. Mile widziana podstawowa znajomość j.angielskiego/niemieckiego.

Oferujemy: mieszkanie służbowe, znakomite warunki i dobrą atmosferę w pracy, pracę w rodzinnej firmie w kameralnym zespole, terminowo wypłacane wynagrodzenie i piękne okoliczności przyrody. Zapraszamy do współpracy z możliwością stałego zatrudnienia.

Chcesz zmienić coś w swoim życiu, zrealizować marzenia, nie boisz się nowych wyzwań - zrób pierwszy krok i wyślij nam swoje CV.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dział rehabilitacji, gastronomia, obsługa hotelowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dział rehabilitacji, gastronomia, obsługa hotelowa w miejscowości: Uradz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MAREK ŁUKOWSKI "STAN-MAR" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dział rehabilitacji, gastronomia, obsługa hotelowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dział rehabilitacji, gastronomia, obsługa hotelowa, praca w Uradz dopasowana do Twoich wymagań.MAREK ŁUKOWSKI "STAN-MAR" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


MAREK ŁUKOWSKI "STAN-MAR" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE


Praca Dział rehabilitacji, gastronomia, obsługa hotelowa, Uradz

Oferta jest ważna jeszcze 23 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aldona Sienkiewicz

e-mail dworekuradz@outlook.com

phone 691505617

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji rowerów Niemcy

Stargard, zachodniopomorskie


Glazurnik Austria

Szczecin, zachodniopomorskie