Sprzątanie przemysłowe - ponad 15 euro/h brutto


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Szukasz pracy od zaraz?

Chcesz zacząc zarabiać za granicą, ale nie masz jeszcze doświadczenia?

To oferta idealna dla Ciebie!

Od naszych pracowników nie wymagamy doświadczenia. Atutem będzie jedynie prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny! Pamiętaj jednak, że decydujesz się na pracę za granicą - z tego powodu poszukujemy osób posługujących się językiem angielskim lub niderlandzkim na poziomie minimum komunikatywnym. 

Nasz obecny klient działa w branży i oferuje usługi z zakresu sprzątania obiektów takich jak hale, stajnie, kurniki, silosy itp. W tym celu, nauczymy Cię obsługi maszyn myjących, wysokociśnieniowych, sprzętu dezynfekującego itp. 

Praca zajmuje około 8h dziennie. Rozpoczyna się rano (ok. 5:00/6:00) i obejmuje dotarcie do klienta, wykonanie zlecenia i powrót w miejsce zakwaterowania. 

Zakwaterowanie jest dostępne dla pracowników w cenie 400 euro miesięcznie. Dzięki temu nie musisz wydawać pieniędzy na dojazdy do pracy!

Lokalizacja: Belgia, Melle 

Oprócz tego, zagwarantujemy Ci umowę o pracę w ramach oddelegowania, ze stawką zasadniczą 15€/h brutto. Do tego otrzymasz czek żywnościowy, za każdy dzień, na kwotę 7€ oraz dodatki za każdy przejechany kilometr do Klienta. 

Nasz zespół oferuje codzienną pomoc w języku polskim. 

Zgłoś się już dziś! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzątanie przemysłowe - ponad 15 euro/h brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzątanie przemysłowe - ponad 15 euro/h brutto w miejscowości: Gandawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzątanie przemysłowe - ponad 15 euro/h brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzątanie przemysłowe - ponad 15 euro/h brutto , praca w Gandawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Sprzątanie przemysłowe - ponad 15 euro/h brutto , Gandawa

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie