Praca na produkcji od zaraz - Pabianice


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. 

 

Szukamy pracowników, którzy zajmą się  montażem elementów składowych okien!

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji? Super, mamy ofertę pracy dla Ciebie - dołącz do firmy produkcyjnej w Pabianicach, pracuj od poniedziałku do piątku na 2 zmiany w nowoczesnym zakładzie!

Serdecznie zapraszamy Panów!

 

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym bez godzin nocnych!
  • Wolne weekendy
  • Możliwość extra płatnych nadgodzin
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pełne wdrożenie pod okiem przyjaznych team liderów

 

Dołącz do nas!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji od zaraz - Pabianice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji od zaraz - Pabianice w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji od zaraz - Pabianice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji od zaraz - Pabianice, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie