Renowacja elewacji budynków - Belgia/ do 20 euro brutto/h!


Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Jesteś kandydatem zmotywowanym do podjęcia nowej pracy za granicą, a dodatkowo posiadasz doświadczenie w branży budowlanej ?

To oferta skierowana do Ciebie! 

Rozpocznij pracę w Belgii i bądź odpowiedzialny za renowację elewacji, w tym czyszczenie, konserwację oraz odświeżanie! 

Otrzymasz wysokie wynagrodzenie ( nawet do 20 euro brutto/h! ), polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania, kartę paliwową, 13. pensję oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania!

Praca odbywa się w terenie, w 2-3 osobowej brygadzie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00. 

Znajomość języka angielskiego mile widziana! 

 

Potrzebujesz więcej szczegółów? 

Zostaw swoje cv a my się z Tobą skontaktujemy! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Renowacja elewacji budynków - Belgia/ do 20 euro brutto/h!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Renowacja elewacji budynków - Belgia/ do 20 euro brutto/h! w miejscowości: Riemst, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Renowacja elewacji budynków - Belgia/ do 20 euro brutto/h! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Renowacja elewacji budynków - Belgia/ do 20 euro brutto/h! , praca w Riemst, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie