Praca na produkcji w Belgii - ponad 13 euro za godzinę!


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji pracowników, którzy chcą wyjechać i zacząć swoje życie za granicą. 

Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Belgii. Koniecznie zobacz, co należy do obowiązków pracowników na tym stanowisku:

  • pakowanie gotowego produktu 
  • umieszczanie produktów na paletach, przygotowanie do transportu 
  • kontrola nad prawidłowością pracy maszyny 
  • obsługa linii produkcyjnej 

Nasz Klient zajmuje się produkcją opakowań i butelek plastikowych. Nie wymagamy od Ciebie jednak znajomości tej branży. Na miejscu zostaniesz zapoznany ze specyfiką pracy. 

Dodatkowym atutem będzie jednak komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego. Pomoże Ci to w lepszym zrozumieniu swoich obowiązków :)

Oferujemy warunki takie jak:

  • polska umowa o pracę w ramach oddelegowania 
  • stawka podstawowa 13,37€/h brutto 
  • dodatek zmianowy: 10% stawki podstawowej 
  • zakwaterowanie w cenie około 350-400€ miesięcznie
  • czeki żywnościowe: 7,1€ za każdy dzień 
  • wsparcie polskich koordynatorów przed i w trakcie wyjazdu 

Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw swoje CV a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji w Belgii - ponad 13 euro za godzinę!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji w Belgii - ponad 13 euro za godzinę! w miejscowości: Beerse jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji w Belgii - ponad 13 euro za godzinę! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji w Belgii - ponad 13 euro za godzinę!, praca w Beerse dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie