Pracownik produkcji - nie musisz mieć doświadczenia!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

Karta paliwowa

System Poleceń

Praca za granicą

Nasz Klient, zajmujący się wytwarzaniem organicznych nawozów, poszukuje pracowników produkcji do swojego zakładu! 

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! Praca nie jest trudna, a w pierwszych dniach przejdziesz szkolenie stanowiskowe, podczas którego doświadczeni pracownicy wszystko ci pokażą!

Dodatkowo, firma otwarta jest na możliwość przejęcia najlepszych pracowników na kontrakt belgijski, po 6 miesiącach zatrudnienia!

Do obowiąków pracowników należy: rozwożenie towarów za pomocą wózka widłowego (po odpowiednim przeszkoleniu), pakowanie towaru, podstawowa obługa maszyn i kontrola procesu produkcji, dbadnie o porządek w miejscu pracy. 

 

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie zależne od poziomu Twoich kwalifikacji i doświadczenia (od 14 €/h brutto)
  • na początku polską umowę o pracę, a następnie możliwość przejścia na kontrakt belgijski 
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w atrakcyjnej cenie do 400€ miesięcznie 
  • dodatek za podwożenie innego pracownika do pracy: 100€ miesięcznie 
  • system poleceń 
  • wsparcie polskiego zespołu na miejscu 

Czekamy na Ciebie w Belgii!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - nie musisz mieć doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - nie musisz mieć doświadczenia! w miejscowości: Kallo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - nie musisz mieć doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - nie musisz mieć doświadczenia!, praca w Kallo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 426796942

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie