Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.


Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
KOORDYNATOR

Zakres obowiązków:

1. Przyjmowanie zamówień klienta.
2. Przeprowadzanie rekrutacji zgodnie z zamówieniami.
3. Wybór odpowiednich osób i szczegółowe informowanie o zakresie ich obowiązków.
4. Prowadzenie szczegółowej adnotacji : dane pracowników, umowy, sprawozdania z wykonywanych usług oraz dbanie o terminowe dostarczanie dokumentacji pracowników.
5. Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
* Wynagrodzenie wypłacane w terminie
* Elastyczny czas pracy
* Pracę w młodym zespole
* Możliwość zdobycia doświadczenia
* Bezpłatne szkolenia

Wymagania:

* Ukończone 18lat
* Komunikatywność i kultura osobista
* Schludny wygląd
* Pozytywne nastawienie
* Zorganizowanie
* Odporność na stres
* Status ucznia/studenta mile widziany
* Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku mile widziane
* Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe lub w trakcie.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Koordynator/Rekruter

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator/Rekruter w miejscowości: Nowy Sącz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy "WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator/Rekruter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator/Rekruter, praca w Nowy Sącz dopasowana do Twoich wymagań."WORK & PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.