Pracownik produkcji - stabilne zatrudnienie!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

 

Szukasz stabilnej pracy w świetnej lokalizacji?

Właśnie otworzyły się dla Ciebie drzwi w międzynarodowej firmie!

Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji

 

Zadania na tym stanowisku to: 

  • dostarczanie komponentów na produkcję, obsługa maszyn produkcyjnych, utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy

 

W zamian otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które stale wzrasta wraz z doświadczeniem!
  • premie uznaniowe, roczne, dodatki nocne, darmowy transport!
  • wolne weekendy
  • system szkoleniowy w pierwszych dniach współpracy!

 

Zapraszamy do aplikowania!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - stabilne zatrudnienie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - stabilne zatrudnienie! w miejscowości: Poddębice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - stabilne zatrudnienie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - stabilne zatrudnienie!, praca w Poddębice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie