Python Developer

Dla naszego Klienta - wydawcy mediów cyfrowych, do realizowanego zdalnie projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Stawka: 800-1000 zł netto/MD +VAT

Zadania:

* rozwój i utrzymanie aplikacji

* tworzenie nowych funkcjonalności z użyciem nowoczesnych rozwiązań

* realny wpływ na kierunek rozwoju produktu, wybór technologii używanych w projekcie

* dbanie o najwyższą jakość usług

* praca zgodna z zasadami CI/CD

Oczekiwania:

* min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

* bardzo dobra znajomość Python

* umiejętność testowania oraz refaktoryzacji kodu

* znajomość baz danych (SQL/NoSQL)

* dobra znajomość środowiska Linux

Mile widziane:

* doświadczenie komercyjne z jedną z chmur publicznych (np. AWS, Azure, Google Cloud)

* znajomość protokołów SMTP/IMAP/POP3

* doświadczenie w pisaniu aplikacji zgodnej ze standardem REST

* znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

* przelew w wygodnej formie (bez split payment)

* krótki, 14 dniowy termin płatności faktury

* zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)

* kartę Multisport

* prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Gdzie szukać pracy jako Python Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Python Developer w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Python Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.