Pracownik Serwisu/ Testerka

Gi Group Bydgoszcz
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: 
Pracownik Serwisu/TesterkaDo Twoich obowiązków będzie należeć:
 • przeprowadzanie testów funkcjonalnych i wizualnych płyt głównych
 • montaż i demontaż urządzeń elektronicznych
 • wykonywanie testów końcowych
Czego oczekujemy?
 • wykształcenie minimum zawodowe
 • wysoka motywacja do pracy
 • zdolności manualne
 • podstawowa znajomość budowy i obsługi komputera
 • podstawowa znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
Co oferujemy?
 • praca od zaraz
 • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
 • jasne warunki współpracy
 • możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych
 • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Serwisu/ Testerka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Serwisu/ Testerka w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Serwisu/ Testerka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Serwisu/ Testerka, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Gi Group


Praca Pracownik Serwisu/ Testerka, Bydgoszcz

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Inżynier elektryk

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Pracownik produkcji, bez doświadczenia

Włocławek, kujawsko-pomorskie


Pracownik produkcji-praca od zaraz !

Włocławek, kujawsko-pomorskie


Inżynier komponentu

Grudziądz, kujawsko-pomorskie


Pracownik produkcji -1 zmiana !

Włocławek, kujawsko-pomorskie