Pracownik restauracji WEEKENDY McDonalds HUB

McDonalds Polska Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

McDonald's HUB poszukuje osób na stanowisko Pracownik restauracji w weekendy

Praca dodatkowa 1/4 etatu

Rondo Daszyńskiego 2, 00-843 Warszawa

Stawka początkowa 21 zł brutto, która wzrasta po okresie próbnym

Dodatek 5 zł do każdej przepracowanej godziny w niedziele i święta

Wynagrodzenie w przedziale 1300 do 1800 zł brutto

Praca w młodym, dynamicznym zespole

Jasna ścieżka awansu

Do wynagrodzenia dokładamy słynną bonifikartę, dodatkowe benefity, takie jak zniżka pracownicza na produkty z naszej oferty w godzinach pracy, możliwość skorzystania z karty sportowej, czy dodatkowej opieki medycznej.

Przygotowywanie produktów, budowanie pozytywnych wrażeń naszych Gości, to zadania, jakie czekają na Ciebie. Wszystkiego nauczą Cię nasi doświadczeni instruktorzy. Nie musisz mieć doświadczenia w gastro.

Dla nas najważniejsi są LUDZIE, dlatego u nas możesz liczyć na wyjątkową atmosferę w pracy, gdzie poczujesz się jak w drugim domu. Dodatkowo to okazja do poznania ciekawych ludzi;)

Przyjdź i przekonaj się - czekamy WŁAŚNIE na CIEBIE!!!

Oferta kierowana do osób pełnoletnichSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji WEEKENDY McDonalds HUB

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji WEEKENDY McDonalds HUB w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji WEEKENDY McDonalds HUB Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji WEEKENDY McDonalds HUB, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji

Warszawa, mazowieckie


Menadżer ds. Personalnych

Warszawa, mazowieckie


Menadżer

Warszawa, mazowieckie