Specjalista ds. E-Marketingu

Lokalizacja:

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - wiodącego producenta w branży meblowej - osoby do pracy, na stanowisku: Specjalista ds. E-Marketingu

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • rozwój web marketingu: rozwój działań e-commerce marki, kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • przygotowywanie nowej strony internetowej oraz dbanie o jej rozwój,
  • wdrażanie narzędzi, koordynowanie i optymalizacja działań promocyjnych on-line,
  • analizowanie wzorców zachowań klientów w celu optymalizacji działań marketingowych i zwiększania sprzedaży (Google Analytics),
  • bezpośrednia współpraca i wsparcie działań sprzedażowych,
  • monitorowanie działań marketingowych konkurencji i trendów na rynku,
  • realizacja innych zadań wynikających z pracy działu.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe, związane z marketingiem, PR lub pokrewne oraz kilkuletnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku pracy w dziale marketingu,
  • masz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu internetowego oraz potrafisz praktycznie planować i realizować kampanię internetową,
  • znasz platformy służące zarządzaniu treścią typu: CMS, Google Adwords, Google Analytics oraz zagadnienia SEM i SEO,
  • sprawnie odnajdujesz się w środowisku MS Office oraz obsługujesz dodatkowo programy graficzne,
  • posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość kanałów komunikacji social media,
  • cechujesz się entuzjazmem i zaangażowaniem w wykonywaną pracę, a także dobrą organizacją pracy własnej i wysoką kulturą osobistą,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii "B",
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży wnętrzarskiej.
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • realizację ambitnych zadań i możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. E-Marketingu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. E-Marketingu w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. E-Marketingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. E-Marketingu, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. E-Marketingu,