Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo!

CCIG Group Częstochowa

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Szukamy uśmiechniętych i chętnych do pracy osób - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

  • telefoniczne doradzanie i pomaganie Klientom,
  • prezentowanie aktualnych ofert,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:

  • zdobyć doświadczenie,
  • rozwinąć umiejętności interpersonalne,
  • połączyć pracę ze swoimi zajęciami,
  • rozwijać się zawodowo,

Bogaty pakiet wdrożeniowy odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :) Nie musisz mieć doświadczenia!!

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premię,
  • konkursy wewnętrzne z nagrodami,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • codziennie świeżo mielona kawa z ekspresu, herbata oraz świeże owoce

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)

Gdzie szukać pracy jako Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo! w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dołącz do nas i rozwijaj się zawodowo!, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.