Administrator magazynu

Gi Group Słupsk
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży - producenta autobusów miejskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Administrator magazynu.Do Twoich obowiązków będzie należeć:
 • przygotowanie list, na podstawie których magazynierzy pakują detale
 • wykonywanie inwentaryzacji
 • analizowanie danych, tworzenie raportów
 • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów logistycznych, wdrażanie usprawnień
 • współpracę z innymi komórkami organizacji
Czego oczekujemy?
 • wykształcenia min. średniego
 • prawa jazdy kat. B
 • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
 • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP oraz Power BI
Co oferujemy?
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
 • udział w projektach na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym
 • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i ciągłego podnoszenie kwalifikacji
 • bezpłatny parking
 • do dyspozycji pracownika stołówka, darmowa kawa i herbata
 • dodatkowe benefity, np. prywatne ubezpieczenie dla całej rodziny, karta Multisport

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Administrator magazynu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Administrator magazynu w miejscowości: Słupsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Administrator magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator magazynu, praca w Słupsk dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Inżynier ds. Jakości

Słupsk, pomorskie


Planista Produkcji

Gdańsk, pomorskie


Operator Wózka Widłowego

Gdańsk, pomorskie


Inżynier ds. Jakości

Włynkówko, pomorskie