Elektryk

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

- nadzór nad sprawnością instalacji elektrycznej;

- instalacja urządzeń elektrycznych i sprzętu oświetleniowego;

- bieżące utrzymanie i naprawy maszyn;

- wykonywanie aktualizacji schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń;

- zgłaszanie zapotrzebowania na wymianę części maszyn.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie o profilu Elektryk;

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- uprawnienia SEP G1;

- umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;

- mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników koszowych.

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- wynagrodzenie: 6000-7500 zł brutto;

- system premiowy;

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach finansowanych przez pracodawcę;

- możliwość zakwaterowania w lokalu mieszkalnym;

- pakiet dodatkowych benefitów:

  • opieka medyczna dla całej rodziny;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do kursów i zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • program rekomendacji pracowników;
  • paczki na święta;
  • bezpłatne napoje oraz posiłki.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy - koniecznie APLIKUJ!

Gdzie szukać pracy jako Elektryk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk w miejscowości: Lubliniec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk, praca w Lubliniec dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Elektryk

Ogłoszenie Archiwalne