Inżynier Procesu Produkcji

Gi Group Września Wynagrodzenie do negocjacji
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, poszukujemy osób na stanowisko:Do Twoich obowiązków będzie należeć:
 • ustalanie parametrów procesu, 
 • wdrażanie specyfikacji,
 • dostarczanie i modyfikowanie procesu do produkcji nowych projektów, 
 • inicjowanie i prowadzenie działań doskonalających, 
 • wsparcie przy audytach,
 • monitorowanie postępów w odniesieniu do procesu.
Czego oczekujemy?
 • wykształcenie inżynierskie,
 • około 3 lata doświadczenia na stanowisku w branży automotive,
 • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
 • znajomość VDA 6.3, IATF, Lean Manufacturing, Problem Solving, VSM, FMEA.
Co oferujemy?
 • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
 • możliwość pracy z produktem premium,
 • pakiet benefitów - Multisport, ubezpieczenie, nauka języków, dofinansowanie do posiłków.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Procesu Produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Procesu Produkcji w miejscowości: Września jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Procesu Produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Procesu Produkcji, praca w Września dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Gi Group


Praca Inżynier Procesu Produkcji, Września

Oferta jest ważna jeszcze 23 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Inżynier produktu

Września, wielkopolskie


Operator wózka widłowego

Wronki, wielkopolskie


Operator wózka widłowego

Krzyż Wielkopolski, wielkopolskie


Operator wózka widłowego

Trzcianka, wielkopolskie