Tokarz // 9.000 zł

Gi Group Teresin Wynagrodzenie do negocjacji
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Tokarz // Ustawiacz tokarek - 9.000 zł

Miejsce pracy: Teresin/ k. Sochaczewa
 Do Twoich obowiązków będzie należeć:
 • Przezbrajanie wielowrzecionowych automatów tokarskich
 • Kontrola jakości produkowanego elementu podczas ustawień maszyny
 • Weryfikacja stanu kompletu narzędzi potrzebnych do wyprodukowania danego detalu
Czego oczekujemy?
 • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. rocznego)
 • Umiejętności czytania rysunku technicznego
 • Umiejętności korzystania z przyrządów pomiarowych oraz narzędzi kontroli jakości
 • Znajomości branży obróbki skrawaniem
Co oferujemy?
 • Stabilne zatrudnienie - bezpośrednio przez naszego Klienta
 • Umowę o pracę
 • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia - do 9.000 zł brutto (podstawa + premia)
 • Premię frekwencyjno- jakościową (do 1.000 zł brutto)
 • Pracę na dwie zmiany 
 • Wolne weekendy (praca od pn do pt)
 • Możliwość skorzystania ze szkolenia za granicą (dla chętnych)
 • Bezpłatną Prywatną opiekę zdrowotną

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Tokarz // 9.000 zł

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tokarz // 9.000 zł w miejscowości: Teresin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tokarz // 9.000 zł Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tokarz // 9.000 zł, praca w Teresin dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Gi Group


Praca Tokarz // 9.000 zł, Teresin

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Młodszy konsultant Klienta

Jasieniec, mazowieckie


Młodszy konsultant Klienta

Mszczonów, mazowieckie