Specjalista/Inżynier ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża automotive)

DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE Sp. z o.o. Żarów Wynagrodzenie do negocjacji

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu Daicel, który zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. Daicel Safety Systems Europe zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

Główne zadania:

* obsługa klienta biznesowego (obsługa zapytań ofertowych w tym portali klientów, budowanie trwałych relacji z klientami)
* analiza rynku (poszukiwanie nowych rynków sprzedaży, analiza konkurencji)
* koordynowanie projektów do etapu kick-off
* przygotowywanie raportów sprzedażowych, wsparcie przy opracowywaniu planów sprzedażowych
* promowanie firmy i produktów

Oczekiwania:

* wykształcenie wyższe (preferowanie techniczne lub ekonomiczne)
* doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z obsługą klienta B2B (preferowana branża automotive: dział sprzedaży lub jakości lub logistyki itp.)
* dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
* wysokie umiejętności interpersonalne, analityczne i negocjacyjne
* bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office - w szczególności Excel)
* doświadczenie w obsłudze portali klientów OEM będzie dodatkowym atutem
* mile widziana wiedza z zakresu zarządzania projektami (w oparciu o APQP)
* prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

* konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (2 premie w roku, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multi-sport)
* możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrze i zewnętrzne, możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego)
* elastyczny czas pracy
* przyjazną atmosferę w pracy
* interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
* możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzaniaSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista/Inżynier ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża automotive)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/Inżynier ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża automotive) w miejscowości: Żarów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/Inżynier ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża automotive) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/Inżynier ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża automotive), praca w Żarów dopasowana do Twoich wymagań.DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE Sp. z o.o.


Praca Specjalista/Inżynier ds. sprzedaży i obsługi klienta (branża automotive), Żarów

Oferta jest ważna jeszcze 23 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Inżynier jakości

Żarów, dolnośląskie


Agent Ubezpieczeniowy

Żarów, dolnośląskie


Agent Ubezpieczeniowy - firma

Żarów, dolnośląskie


Java Developer (100% zdalnie)

Wrocław, dolnośląskie


Agent Ubezpieczeniowy - firma

Bolesławiec, dolnośląskie