Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Międzynarodowa Firma

Omnitel18 - Daj się połączyć!

"Techniczny Support"?, jeśli to hasło brzmi dla Ciebie przerażająco, to się nie martw, bo Twoje podejście do niego może wkrótce się zmienić! Zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci szkolenie w miłej i spokojnej atmosferze. Oferujemy bezpośredni kontakt z klientem i kolegami z niemieckiego oddziału, co pozwala na szybką i efektywną naukę języka niemieckiego, a także zapoznanie się z techniką obsługi klienta, która otwiera drzwi do wielu branży.

Mimo, ze należymy do bardzo dużej korporacji, budujemy zupełnie inna atmosferę i kulturę pracy, z którą chętnie podzielimy się również z Tobą!

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań między działem technicznym a klientem,
  • Przyjmowanie zleceń telefonicznych i mailowych,
  • Wysyłanie zleceń do techników przez wewnętrzny system firmy,
  • Stały kontakt z klientami i technikami,
  • Tworzenie i weryfikacja tras techników wykonujących zlecenia,
  • Kontrola realizacji zaplanowanych zleceń i ich podziału na trasy.
  • Nie prowadzimy sprzedaży ani pozyskiwania nowych klientów. Kontaktujemy się wyłącznie z klientami, którzy korzystają z usług naszych kontrahentów.

Disposition, Pflege und Betreuung von Aufträgen verschiedener Kabelnetzbetreiber
Schnittstelle zwischen Kunden und Mitarbeitern,
Eigenverantwortliches operatives planen der Technikereinsätze
und Technikerbetreuung,
Abstimmung und Überwachung der Termine sowie Kontrolle der Regelarbeitszeit,
Abläufe analysieren, kontrollieren und optimieren,
Enge Zusammenarbeit mit dem Außendienst,
Erfassung, Prüfung und Pflege von Aufträgen,
Wir führen keinen Vertrieb und betreuen ausschließlich aktive Kunden unserer Partner,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
  • Umiejętność obsługi podstawowych programów systemu operacyjnego Windows
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Zaangażowanie w wykonywaną prace oraz myślenie ukierunkowane na rozwiązanie problemu,
  • Umiejętność samodzielniej pracy po przejściu podstawowego szkolenia,
  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (8-16 i 12-20; minimum 20 godzin w tygodniu + 1 sobota w miesiącu),

Berufserfahrung als Disponent/in wünschenswert aber nicht notwendig,
Grundlegende Kenntnisse in MS-Software Anwendungen,
Verantwortungsbewusstes, eigenständiges und sorgfältiges Arbeiten,
Sehr gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift,
Zuverlässiges und freundliches Auftreten bei Kunden und Kollegen,
Einsatzbereitschaft in einem Schichtsystem (8-16 Uhr u. 12-20 Uhr ; mindestens 20 h in der Woche + 1 Samstag im Monat),

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przyszłościowej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i paczki świąteczne,
  • Coroczna premia na zakończenie roku obrotowego firmy,
  • Opieka medyczna w Medicover,
  • Karta Multisport,
  • Owoce, cola, słodycze, kawa, herbata i woda mineralna w biurze,

Zukunftssicherer Job mit einem Vollzeitvertrag,
Eine Leistungsbezogene und faire Bezahlung, Prämien und Feiertagspakete,
Jährlicher Bonus zum Ende des Geschäftsjahres,
Private medizinische Versorgung.
Multisport-Paket
Frisches Obst, Cola, Süßigkeiten, Kaffee, Tee und Mineralwasser im Büro,

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim w miejscowości: Wroclaw jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OMNITEL2018 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim, praca w Wroclaw dopasowana do Twoich wymagań.OMNITEL2018 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

OMNITEL2018 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim, Wroclaw

Oferta jest ważna jeszcze 37 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie