Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, lidera systemów zabezpieczeń, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy


Jeśli potrafisz:
  • pozyskiwać nowych Klientów
  • profesjonalnie obsługiwać Klientów aktywnych
  • tworzyć i realizować plan sprzedażowy
  • współtworzyć politykę produktową firmy
  • monitorować aktualną sytuację branżową na rynku
Aplikuj już dziś!

Zaproponujemy współpracę na podstawie umowy o pracę oraz negocjacje wynagrodzenia – zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności.

Dorzucimy także system premiowy i możliwość rozwoju, a na co dzień zapewnimy wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód – również do użytku prywatnego).

Do naszych Pracowników mamy duże zaufanie – oferujemy swobodę w działaniu!

Wystarczy, że posiadasz:
  • min. 3 – letnie doświadczenie w pracy w dystrybucji systemów zabezpieczeń lub integracji systemów bezpieczeństwa
  • umiejętność stosowania technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • umiejętność organizacji swoich obowiązków (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 – 4 dni w terenie, 1 dzień w biurze)

Wysokie wynagrodzenie

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Spełniasz wymagania?

Nie czekaj – daj się poznać i rozpocznij z Nami nowe wyzwanie!

Oferta jest ważna jeszcze 126 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży systemów zabezpieczeń, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.