Operator maszyn konwencjonalnych - WOLNE WEEKENDY

GRH Polska Dębica

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

POSZUKIWANY: Operator maszyn konwencjonalnych

Miejsce pracy: Dębica

Za swoją pracę otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 3200- 5800zł brutto
  • Premia uznaniowa oraz możliwość nadgodzin w soboty dla osób chętnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 -- 14:00 / 14:00 -- 22:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn konwencjonalnych -- frezarek, wytaczarek lub tokarek do produkcji elementów metalowych (Każdy operator ma przypisaną swoją maszynę, zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami)
  • Kontrola wykonanych detali
  • Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego

Niezbędne umiejętności:

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zaintresowany?

Aplikuj! -> http://oferty.grhpolska.com/cp/j/12794/s/597/operator-maszyn

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn konwencjonalnych - WOLNE WEEKENDY

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn konwencjonalnych - WOLNE WEEKENDY w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn konwencjonalnych - WOLNE WEEKENDY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn konwencjonalnych - WOLNE WEEKENDY, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Operator maszyn konwencjonalnych - WOLNE WEEKENDY, Dębica Mielec Rzeszów

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Oliwia Lachowicz

e-mail operator-maszyn.gh5a.qtga@tbapply.pl

phone 690 110 929

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie