Operator Maszyn -- okolice Rzeszowa

GRH Polska Rzeszów

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi maszyn?

Poszukujesz pracy z jasnymi warunkami umowy?

Zależy Ci na wolnych weekendach?

Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Praca w okolicach Rzeszowa

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - tłoczarek i walcarek:
    • ustawianie parametrów
    • odsypywanie wyrobów
    • regulacje maszyn
    • nadzór nad pracą maszyn oraz zgłaszanie awarii
  • Pomiar wyrobów, uzupełnianie kart pomiarowych

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z jasnymi zasadami współpracy
  • Wynagrodzenie ustalane indywidulanie-- Firma jest otwarta na propozycje Kandydatów
  • Premię frekwencyjną kwartalną - 500 zł netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy dodatkowej w weekendy
  • 3 zmiany: 6:00 -- 14:00 / 14:00 -- 22:00 / 22:00 -- 6:00
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce zakładowej -- Obiad dwudaniowy za 5 zł
  • Opiekę medyczną finansowaną przez firmę
  • Zorganizowany przejazd do pracy z Rzeszowa i Łańcuta

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj tylko wyślij do nas swoje cv!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn -- okolice Rzeszowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn -- okolice Rzeszowa w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn -- okolice Rzeszowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn -- okolice Rzeszowa , praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Krzysztof Szeremeta

e-mail operator-maszyn.in5q.qi6a@tbapply.pl

phone 798-342-230

KRAZ: 16998

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie