Pracownik produkcji

Gi Group Tarnowo Podgórne

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Obecnie dla jednego z naszych Klientów, wiodącego w Europie dostawcy opakowań papierowych poszukujemy Operatorów Produkcji.
Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • Składanie skrzynek/pudełek z tektury falistej,
 • Klejenie opakowań.

Czego oczekujemy?

 • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14.30-22.30, Pn - Pt),
 • Zdolności manualnych,
 • Doświadczenia w pracy na produkcji.

Co oferujemy?

 • Umowę o pracę po miesiącu nienagannej współpracy (przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie),
 • Wynagrodzenie od 24 zł/ brutto,
 • Możliwość negocjacji warunków po 3 miesiącach współpracy,
 • Aplikację mobilna,
 • Możliwość korzystania z benefitów (Ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna, karta Multisport),
 • Pracę w profesjonalnym zespole,
 • Wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne.


Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Tarnowo Podgórne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Tarnowo Podgórne dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Gi Group


Praca Pracownik produkcji, Tarnowo Podgórne

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Operator maszyn przy produkcji spożywczej

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie


Operator wózka widłowego

Wieleń, wielkopolskie


Operator wózka widłowego

Międzychód, wielkopolskie


Czynności magazynowe

Gniezno, wielkopolskie


Operator wózka widłowego

Czarnków, wielkopolskie