Loyalty and CRM Advisor

Gi Group Kraków

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Dla naszego Klienta z branży paliwowej poszukujemy osoby na stanowisko: Loyalty and CRM Advisor Do Twoich obowiązków będzie należeć:

 • Analiza trendów rynkowych oraz wyników marketingowych
 • Realizacja kampanii CRM w terminie
 • Zarządzanie wewnętrznymi planami wraz z zespołem wykonawczym
 • Wsparcie procesów QPR i BPR, poprzez dostarczanie danych wejściowych
 • Koordynowanie realizacji działań poprzez wewnętrznych i zewnętrznych dostawców

Czego oczekujemy?

 • Wykształcenia wyższego lub odpowiednich kwalifikacje marketingowych
 • Znajomość programów lojalnościowych i CRM
 • Doświadecznia w marketingu bezpośrednim oraz handlu detalicznym
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Wykształcenia wyższego lub odpowiednich kwalifikacje marketingowych
 • Znajomość programów lojalnościowych i CRM
 • Doświadecznia w marketingu bezpośrednim oraz handlu detalicznym
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku
 • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie


Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Loyalty and CRM Advisor

Jaka oferta pracy na stanowisku: Loyalty and CRM Advisor w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Loyalty and CRM Advisor Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Loyalty and CRM Advisor, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Gi Group


Praca Loyalty and CRM Advisor, Kraków

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Ogłoszenia Pracodawcy