Pracownik serwisu klimatyzacji


Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Posiadasz doświadczenie w branży chłodniczej oraz klimatyzacyjnej?

⇒Super, podejmij już dzisiaj pracę w Łodzi na stanowisku Serwisanta Klimatyzacji!

 

Zadaniami na tym stanowisku są: 

  • wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacji i chłodnictwa na terenie całej Polski, głównie na terenie Łodzi. 

 

⇒ Pracownicy otrzymują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, atrakcyjne wymagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia Kandydata. Dodatkowo wystepują comiesięczne premie dodawane do wynagrodzenia podstawowego.

Zapewnimy Ci samochód służbowy, telefon i tablet :)

 

 

Zgłoś się już dzisiaj!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik serwisu klimatyzacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik serwisu klimatyzacji w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik serwisu klimatyzacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik serwisu klimatyzacji , praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Pracownik serwisu klimatyzacji , Łódź Pabianice Zgierz

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie