Konserwator Maszyn - Plewiska. JEDNA ZMIANA! 23 zł/h brutto.


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży sprzedaży maszyn do produkcji farb, tynków i lakierów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.

 

Dołącz do nas jako Konserwator Maszyn. Nie wymagamy doświadczenia!

 

Będziesz zajmować się:

  • czyszczeniem mieszalników do farb.

 

Czekają Cię:

  • Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00;
  • wolne weekendy;
  • wynagrodzenie w wysokości 23 zł/h brutto;
  • zatrudnienie oparte o umowę zlecenie.

 

Firma znajduje się w Plewiskach. Napisz, zadzwoń lub od razu wyślij CV, a nasz Rekruter na pewno się z Tobą skontaktuje!

 

Czekamy na Ciebie w Plewiskach!!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń -> 506 561 859; 503 075 956;

Napisz -> a.rzym@ksservice.pl; j.kotlarek@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konserwator Maszyn - Plewiska. JEDNA ZMIANA! 23 zł/h brutto.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator Maszyn - Plewiska. JEDNA ZMIANA! 23 zł/h brutto. w miejscowości: Plewiska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator Maszyn - Plewiska. JEDNA ZMIANA! 23 zł/h brutto. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator Maszyn - Plewiska. JEDNA ZMIANA! 23 zł/h brutto., praca w Plewiska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Konserwator Maszyn - Plewiska. JEDNA ZMIANA! 23 zł/h brutto., Plewiska

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Joanna Kotlarek

e-mail j.kotlarek@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie