Specjalista ds. sprzedaży usług - home office


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Praca Zdalna

Karta paliwowa

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Nasza Agencja zajmuje się wsparciem firm zewnętrznych w zakresie poszukiwania i zatrudnienia pracowników na stanowiska każdego szczebla. Świadczymy usługi zarówno z zakresu pracy tymczasowej (zatrudnienie pracowników za pośrednictwem Agencji z pełną obsługą kadrowo-płacową) oraz rekrutacji stałych. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i sukcesami we współpracy z firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi. 

 

Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz bieżąca współpraca i obsługa klientów Agencji. 

Do Twoich obowiązków należeć będzie również przygotowywanienegocjowanie i podpisywanie kontraktów z potencjalnymi klientami.

 

Od kandydatów oczekujemy:

 • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży usług
 • znajomości rynku pracy województwa łódzkiego oraz okolic
 • prawa jazdy kat. B
 • umiejętności sprzedażowych
 • doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia lub agencji pracy tymczasowej będzie dodatkowym atutem!

 

Ze swojej strony oferujemy:

 • negocjowalne warunki płacowe, które ustalimy wspólnie podczas spotkania
 • elastyczną formę zatrudnienia - do wyboru umowa o pracę/ kontrakt B2B
 • samochód służbowy
 • kartę paliwową
 • pracę w systemie zdalnym (100%)
 • współpracę ze zgranym zespołem, gwarantującym wsparcie oraz przyjazną atmosferę smiley

 

Zaaplikuj i sam się przekonaj, czy warto nawiązać z nami współpracę! yes


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży usług - home office

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży usług - home office w miejscowości: Sieradz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży usług - home office Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług - home office, praca w Sieradz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Agata Wróblewska

e-mail a.wroblewska@ksservice.pl

phone 504-862-8

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie