Operator maszyn - Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę!


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Niech Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę! Mamy dla Ciebie świetną ofertą z nową, wysoką stawką - ponad 4400 zł brutto miesięcznie. 

Zacznij pracę na stałe jako operator maszyn w branży produkcyjnej i rozwijaj się u cenionego pracodawcy.

Aplikuj!

lokalizacja: Oława

 

 

Zadaniaobsługa maszyn produkcyjnych (m.in pras), kontrola jakości gotowych wyrobów

 

Oferujemy: umowę o pracę z wynagrodzeniem składającym się z podstawy zasadniczej oraz premii, występuje również dodatek nocny (praca jest na trzy zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), szkolenie stanowiskowe w pierwszych dniach pracy, niepracujące weekendy! 

 

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Mile widziane doświadczenie na produkcji!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn - Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn - Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę! w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn - Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn - Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę! , praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Operator maszyn - Twoja pensja rozkwitnie na wiosnę! , Oława Brzeg Bielany Wrocławskie

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Magazynier z UDT/ wolne weekendy!

Oława, dolnośląskie


Pracownik montażu - tylko dwie zmiany!

Aleksandrów Łódzki, łódzkie


Specjalista ds. sprzedaży usług - home office

Aleksandrów Łódzki, łódzkie