McCafe/kasa/Lider Gościnności – od 3550zł do 3700zł brutto

McDonalds Polska Chociszewo

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? Chcesz pracować w naprawdę fajnym zespole, gdzie cenimy dobrą atmosferę w pracy?

Pracuj z nami w restauracji McDonald's Chociszewo!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

 • Wynagrodzenie od 3550 do 3700 zł brutto (w zależności od zajmowanego stanowiska) dla pełnego etatu z dodatkami motywacyjnymi.
 • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (od razu i każdemu, także osobom pracującym w niepełnym wymiarze), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).
 • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego są: nasz elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy!
 • Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą - zawodowo i prywatnie.
 • Nasza legendarna atmosfera - poczujesz się z nami, jak wśród dobrych znajomych. Do tego zawsze możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów. Serio, pracujemy ramię w ramię!
 • Oferujemy pakiety sportowe i kulturalne we współpracy z OK System Polska oraz Multisport.

Co dajesz od siebie?

 • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.
 • Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - nauczymy Cię wszystkiego!
 • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić - to nie problem).
 • Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jak wygląda praca?

 • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.
 • Obsługujesz gości; dbasz o to, żeby obsługa była miła i zgodna ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność.
 • W McDonald's wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem. Gwarantujemy dobrą atmosferę w pracy - jesteśmy naprawdę fajnym zespołem :)
 • McDonald's przy autostradzie A2; dojazd do restauracji drogami lokalnymi - nie trzeba korzystać z autostrady.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako McCafe/kasa/Lider Gościnności – od 3550zł do 3700zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: McCafe/kasa/Lider Gościnności – od 3550zł do 3700zł brutto w miejscowości: Chociszewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako McCafe/kasa/Lider Gościnności – od 3550zł do 3700zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko McCafe/kasa/Lider Gościnności – od 3550zł do 3700zł brutto, praca w Chociszewo dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca McCafe/kasa/Lider Gościnności – od 3550zł do 3700zł brutto, Chociszewo

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Manager restauracji

Gorzów Wielkopolski, lubuskie


Pracownik McCafé

Gorzów Wielkopolski, lubuskie