Operator maszyn do pakowania oraz owijania - od 1500 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Lokalizacja: Okegem , Flandria
Praca Operator maszyn do pakowania oraz owijania - od 1500 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy specjalizującej się w produkcji opakowań oraz pojemników plastikowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn produkcyjnych.

Do Twoich zadań będzie należeć zapewnianie ciągłości produkcji, obsługa maszyn produkcyjnych oraz drobne prace konserwatorskie. Będziesz również obsługiwał wózek ręczny, paletowy oraz odpowiadał za wypełnianie raportów i dokumentów.


Jeśli możesz pochwalić się:
  • zainteresowaniem z zakresu techniki
  • doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • dobrą znajomością języka angielskiego
  • możliwością wyjazdu własnym autem
Jeśli chcesz:
  • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 12,90 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 19,35 euro brutto za godzinę
  • karty żywieniowej do wykorzystania w sklepach w kwocie 5 euro dziennie
  • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,90 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 123 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn do pakowania oraz owijania - od 1500 euro netto za miesiąc - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn do pakowania oraz owijania - od 1500 euro netto za miesiąc - praca w Belgii w miejscowości: Okegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn do pakowania oraz owijania - od 1500 euro netto za miesiąc - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn do pakowania oraz owijania - od 1500 euro netto za miesiąc - praca w Belgii, praca w Okegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.