Pracownik restauracji - Warszawa Bemowo

McDonalds Polska Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Ciekawi Cię, jak wygląda praca w McDonald"s? Chcesz "od kuchni" poznać tajniki przygotowywania naszych legendarnych kanapek? Zastanawia Cię, czy atmosfera jest tak przyjazna, jak twierdzą nasi pracownicy? Możesz się tego dowiedzieć, aplikując do pracy w naszej restauracji już dziś!

Restauracja McDonald"s przy ulicy Wrocławskiej 23b w Warszawie zatrudni pracowników w godzinach popołudniowo-wieczornych i nocnych.

Jeżeli masz ochotę pracować jako:

 • pracownik restauracji
 • "nocnik" czyli pracownik zmiany nocnej

to szukamy właśnie Ciebie :)

Co zyskasz pracując w McDonald"s?

 • Stabilne zatrudnienie - zapewniamy umowę o pracę dla każdego pracownika - wiemy, że jest to najbezpieczniejsza forma zawarcia współpracy.
 • Wypłata znajdzie się na Twoim koncie zawsze na czas! W naszej firmie nie ma mowy, o spóźnieniu w wypłacie wynagrodzenia.
 • Wynagrodzenie - od 3360 zł brutto przy pracy na pełen etat
 • Elastyczny grafik - bez problemu pogodzisz pracę ze studiami lub innymi obowiązkami - sam wybierasz, w jakie dni możesz pracować.
 • Rozwiniesz takie cechy jak umiejętność pracy w zespole, które z pewnością przydadzą się nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. U nas każdy pracuje ramię w ramię, niezależnie od zajmowanego stanowiska.
 • Realną szansę na rozwój - mamy bardzo jasną ścieżkę awansu. U nas masz szansę rozwijać swoje umiejętności i piąć się po szczeblach tak szybko, jak tylko jesteś w stanie.
 • Liczne benefity - dostęp do opieki medycznej, a także bonifikarta (z której na pewno ucieszą się znajomi, gdy wspólnie wpadniecie na burgera w atrakcyjnych cenach) i zniżki pracownicze na jedzenie w czasie pracy.
 • Poza stawką podstawową, do każdej godziny przepracowanej w porze nocnej, dostaniesz dodatek w wysokości 20%.

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym.
 • Chęci do pracy - to podstawa - resztą zajmiemy się my. Wyszkolimy Cię z każdego stanowiska do tego stopnia, abyś był w stanie sam na nim pozostać! Nasi Instruktorzy też zaczynali jako pracownicy, a dziś to oni szkolą innych.
 • Owartość na ludzi - będziesz pracować w dużym, zgranym i zróżnicowanym zespole ludzi, którzy potrafią się dogadać w współpracować.
 • Wymagane są badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, jednak ich brak nie jest przeszkodą! Damy Ci czas na ich wykonanie.
 • Dostępności także w godzinach wieczornych - szukamy pracowników, którzy mogą pracować do zamknięcia restauracji, czyli do 1 lub 2 w nocy.
 • Jeżeli jesteś typowym "nocnym Markiem" - mamy dla Ciebie pracę w godzinach 22:00-7:00.

Czego możesz się spodziewać, zatrudniając się w McDonald"s?

 • Na początku czekają Cię szkolenia - będziesz uczył się podstaw pod okiem naszych instruktorów, którzy wezmą Cię pod swoją opiekę.
 • Będziesz odpowiedzialny za obsługę Gości, przygotowywanie żywności, a także za utrzymanie czystości na terenie restauracji - w czystym otoczeniu przyjemniej się pracuje.

Czekamy na Twoją aplikację. Możesz przyjść bezpośrednio do restauracji lub zadzwonić - chętnie umówimy się z Tobą na rozmowę.

W Naszej firmie podstawą jest traktowanie wszystkich z równością i szacunkiem, dlatego każdy ma równe szanse zarówno w zatrudnieniu, jak i późniejszej ścieżce rozwoju. Czekamy na Twoją aplikację!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji - Warszawa Bemowo

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji - Warszawa Bemowo w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji - Warszawa Bemowo Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji - Warszawa Bemowo, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.