Praca dla magazyniera - 4h od pon do pt: 6:00 - 10:00


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Pile na stanowisku Pracownika magazynu.

Kogo szukamy?

Osoby dyspozycyjnej do pracy 1/2 etatu - od poniedziałku do piątku od godz. 6:00 do godz. 10:00 i gotowej do pracy fizycznej.

 

 Twoje przyszłe wyzwania:

  • skanowanie oraz sortowanie paczek
  • rozładunek/załadunek przesyłek z konterów liniowych

 

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 18 zł/h brutto
  • dodatkowa premia jakościowa, do 15% wynagrodzenia podstawowego co miesiąc
  • możliwość zapoznania się ze stanowiskiem przed rozpoczęciem zatrudnienia

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla magazyniera - 4h od pon do pt: 6:00 - 10:00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla magazyniera - 4h od pon do pt: 6:00 - 10:00 w miejscowości: Piła jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla magazyniera - 4h od pon do pt: 6:00 - 10:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla magazyniera - 4h od pon do pt: 6:00 - 10:00, praca w Piła dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie