Przetwórstwo drobiu - nowoczesny zakład w sercu Maasmechelen


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Nie znasz języka angielskiego, a planujesz wyjechać za granicę do pracy? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie? 

To idealna oferta dla Ciebie! 

  • na miejscu czeka polski Kierownik, który zajmie się Twoim szkoleniem w pierwszych dniach pracy
  • wszystkiego Cię nauczymy!

Poszukujemy Pracowników, którzy odpowiedzialni będą za maszynowe oraz ręczne cięcie warzyw i drobiu! Pamiętaj, że na produkcji spożywczej temperatury są niższe. Zgłoś się, jeśli nie jest to dla Ciebie problem!

Nie wymagamy doświadczenia - praca nie jest trudna!

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę w ramach oddelegowania 
  • atrakcyjną stawkę 14,06€/h brutto
  • kartę paliwową 
  • dodatek za podwożenie innego pracownika 100€/msc brutto
  • dodatek za polecenie innego pracownika 215€ brutto 
  • 13 pensję 
  • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski 

Zgłoś się już dziś i zacznij nową pracę!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Przetwórstwo drobiu - nowoczesny zakład w sercu Maasmechelen

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przetwórstwo drobiu - nowoczesny zakład w sercu Maasmechelen w miejscowości: Maasmechelen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przetwórstwo drobiu - nowoczesny zakład w sercu Maasmechelen Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przetwórstwo drobiu - nowoczesny zakład w sercu Maasmechelen , praca w Maasmechelen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 426796942

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie