Monter rusztowań - Niemcy, Belgia Francja, Holandia + darmowe kwatery i dojazd

Gi Group Zielona Góra

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Do Twoich obowiązków będzie należeć:

Stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy - Ludwigshafen am Rhein, Nadrenia-Palatynat (niem. Rheinland-Pfalz)
Benelux -- region Antwerp and Gent

 • montowanie rusztowań zgodnie z wytycznymi
 • przestrzeganie zasad BHP

Czego oczekujemy?

 • doświadczenia na stanowisku monter rusztowań
 • posiadanie ważnego certyfikatu B-VCA -- niezbędne (jest to certyfikat ala szkolenie BHP wymagane w wielu krajach UE -- dokument jest ważny 10 lat)
 • gotowość do pracy na terenie UE i pobyt za granicą na min. 3-4 mce - niezbędne
 • inne certyfikaty -- praca na wysokości, atex 0 - mile widziane, ale niekonieczne
 • prawo jazdy mile widziane, ale niekonieczne

Po zakończeniu projektu w Niemczech, pracownicy mogą zostać skierowani na nowy projekt np. do Belgii lub Holandii.

Co oferujemy?

 • umowę o pracę na 3 mce (okres próbny), następnie kolejna umowa na czas nieokreślony
 • wynagrodzenie netto 12-15 euro / godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki
 • sprzęt / ubrania robocze po stronie pracodawcy
 • koszt dojazdu na projekt po stronie pracodawcy
 • nocleg (mieszkania, kwatery robotnicze (nie kontenery) koszt po stronie pracodawcy

Dodatkowe informacje:
Nowy Pracownik otrzymuje informacje od brygadzisty o rozpoczęciu projektu

 • wspólnie organizowany jest przejazd i nocleg
 • pracownik otrzymuje wszystkiego niezbędne informacje o projekcie przed wyjazdem
 • na miejscu czekać będzie odzież robocza, buty oraz niezbędny sprzęt
 • przyjazdy na projekt organizowane są zawsze w trakcie weekendu

______________________

COVID: Polska nie jest już obszarem podwyższonego ryzyka wg. RKI (Robert Koch Institute). W związku z powyższym pracownicy nie muszą przed wjazdem do Niemiec rejestrować podróży na teren Niemiec.
Niemniej jednak osoby przyjeżdzające do Niemiec muszą nadal wykonać test PCR na 48h przed wjazdem do Niemiec. Osoby posiadające certyfikat covidowy są z tego obowiązku zwolnione. W przypadku kontroli na granicy należy okazać albo negatywny wynik testu PCR lub certyfikat covidowy.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter rusztowań - Niemcy, Belgia Francja, Holandia + darmowe kwatery i dojazd

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter rusztowań - Niemcy, Belgia Francja, Holandia + darmowe kwatery i dojazd w miejscowości: Zielona Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter rusztowań - Niemcy, Belgia Francja, Holandia + darmowe kwatery i dojazd Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter rusztowań - Niemcy, Belgia Francja, Holandia + darmowe kwatery i dojazd, praca w Zielona Góra dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Praca od zaraz na produkcji

Międzyrzecz, lubuskie


Praca na produkcji od zaraz

Świebodzin, lubuskie


Pracownik produkcji/monter

Sulechów, lubuskie


Mechanik taboru kolejowego

Gorzów Wielkopolski, lubuskie