Monter rusztowań, Niemcy

Gi Group Olsztyn

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Kwaterunek

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010


Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy:

Monetera rusztowańStanowisko: Monter rusztowań
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy - Ludwigshafen am Rhein, Nadrenia-Palatynat (niem. Rheinland-Pfalz)
Benelux -- region Antwerp and Gent
Do Twoich obowiązków będzie należeć:

Montowanie rusztowań.Czego oczekujemy?

 • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
 • doświadczenia na stanowisku monter rusztowań
 • posiadanie ważnego certyfikatu B-VCA -- niezbędne (jest to certyfikat ala szkolenie BHP wymagane w wielu krajach UE -- dokument jest ważny 10 lat)
 • gotowość do pracy na terenie UE i pobyt za granicą na min. 3-4 mce - niezbędne
 • inne certyfikaty -- praca na wysokości, atex 0 - mile widziane
 • prawo jazdy mile widziane

Co oferujemy?

 • umowę o pracę na 3 mce (okres próbny), następnie kolejna umowa na czas nieokreślony
 • do wyboru dla kandydata umowa litewska lub polska (siedziba firmy: Litwa + oddział w Polsce oraz w Niemczech)
 • wynagrodzenie netto 12-15 euro / godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki
 • oddelegowanie w formie A1 + EKUZ
 • wynagrodzenie płatne do 10-tego z dołu
 • sprzęt / ubrania robocze po stronie pracodawcy
 • umowa podpisana zdalnie
 • koszt dojazdu na projekt po stronie pracodawcy
 • nocleg (mieszkania, kwatery robotnicze (nie kontenery) koszt po stronie pracodawcy


Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Gi Group Poland S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22ą § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter rusztowań, Niemcy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter rusztowań, Niemcy w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter rusztowań, Niemcy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter rusztowań, Niemcy, praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Pracownik produkcji, PRACA OD ZARAZ

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Pracowownik produkcji/Operator maszyn

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Praca na produkcji w Michelin

Olsztyn, warmińsko-mazurskie