Praca od ZARAZ!-Produkcja butelek plastikowych-Łódź Górna

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344)

Dla naszego Klienta- wiodącego na rynku polskim producenta płynów motoryzacyjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Obowiązki:
  • Wsparcie przy produkcji butelek plastikowych
  • Przygotowanie komponentów
  • Pakowanie gotowych produktów
Wymagania:
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Dyspozycyjności
  • Doświadczenie na produkcji mile widziane
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Stawka 15zł brutto
  • Możliwość stałej współpracy

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Praca od ZARAZ!-Produkcja butelek plastikowych-Łódź Górna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca od ZARAZ!-Produkcja butelek plastikowych-Łódź Górna w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca od ZARAZ!-Produkcja butelek plastikowych-Łódź Górna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca od ZARAZ!-Produkcja butelek plastikowych-Łódź Górna, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.