Magazynier

Proctes Personalservice okolice Fuldy 1200 EUR

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Nie musisz posiadac doswiadczenia ani znac jezyk Niemiecki, wystarczy zaangazowanie, sumiennosc oraz umiejetnosc pracy w grupie.

Dla pracownika magazyni od zaraz praca Niemczech w okolicach Fuldy bez znajomisci jezyka. Praca polegajaca na komisjonowaniu, sortowaniu oraz etykietowaniu towarow. Praca w systemie zmianowym od poniedzialku do piatku, czasami w soboty.

Wynagrodzenie poczatkowo 9,82€ brutto/h. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce bezplatne. Umowa o prace bezposrednio w niemieckiej firmie w jezyku niemieckim z wszystkimi swiadczeniami zdrowotnymi.

Wymagania

  • dostepnoc od zaraz
  • mozliwosc brania nadgodzin
  • bezkonfliktowosc
  • mile widziany samochod


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: okolice Fuldy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Proctes Personalservice lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w okolice Fuldy dopasowana do Twoich wymagań.Proctes Personalservice praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Proctes Personalservice


Praca Magazynier, okolice Fuldy

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aleksandra Kaczmarczyk

e-mail kaczmarczyk.aleksandra@proctes.de

phone +48 665 533 331

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie