Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim
Warszawa
NR REF.: 1163017

Dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy osób zainteresowanych długofalową współpracą na stanowisku:

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za poprawność procesowanych zamówień w obszarze zadań Back Office, a także kontakt z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym głównie w formie mailowej w języku francuskim. Do zadań Specjalisty/ki należeć będzie wprowadzanie i weryfikacja danych dotyczących zamówień, monitorowanie statusów dostaw, współpraca z Działęm Sprzedaży oraz Centrum Dystrybucyjnym, przygotowywanie raportów i dokumentacji.

Poszukujemy Kandydatów z biegłą znajomością języka francuskiego (B2/C1) oraz angielskiego (B2). Mile widziane pierwsze doświadczenie w dziale customer service, exportu lub logistyki. Na tym stanowisku sprawdzą się osoby proaktywne, odpowiedzialne, komunikatywne, a także potrafiące dotrzymywać terminów.

Oferujemy możliwość długofalowej współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę międzynarodowym środowisku, trening SAP.

Aktualnie praca w trybie hybrydowym.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Manufacturing


Praca Młodszy/a Specjalista/ka ds. Obslugi Klienta z francuskim, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Rekruter IT

Warszawa, mazowieckie


Doradca Klienta Vistula

Warszawa, mazowieckie


Asystent spedytora

Warszawa, mazowieckie