PHP Developer

PHP Developer
Gdansk
NR REF.: 1162380

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta z Gdańska szukamy obecnie programisty PHP, który dołączy do zespołu E-Commerce lub do Zespołu Aplikacji. Firma wyróżnia się brakiem korporacyjnych procedur, a kultura pracy jest bliższa start-upom. Jest to firma z 30-letnią historią, rozwijająca tylko własne rozwiązania.

Twoje następne stanowisko
Jako PHP Developer dołączysz do zespołu E-Commerce lub do Zespołu Aplikacji (każdy liczy 6 programistów + analityk + UX + tester). Zespoły utrzymują i rozwijają kilka większych i kilkanaście mniejszych systemów i aplikacji wspierających sprzedaż produktów edukacyjnych. Zespoły pracują w metodykach mieszanych (w zależności od projektu) i stosują code review.

Specyfika pracy: 60% nowe funkcjonalności, 20% bug fix, 10% code review, 10% spotkania.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy Kandydatów którzy bardzo dobrze znają framework Symfony i SQL i kładą nacisk na czysty kod, DDD, refaktoryzację i testy.

Mile widziane: doświadczenie z Elasticsearch, RabbitMQ, Sylius.

Szukamy Kandydatów, którzy preferują pracę w bliskim kontakcie z biznesem, chcą związać się z firmą, a nie tylko z projektem czy technologią i nie mają oporów przed pracą z kodem legacy i "utrzymaniówką".

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B (dla B2B również płatne urlopy), prywatną opiekę medyczną, elastyczne godziny pracy (core hours 10-15), dostęp do szkoleń i dofinansowanie udziału w konferencjach branżowych, atrakcyjne wyjazdy integracyjne (w tym co 5 lat w egzotyczne kierunki takie jak Wyspy Zielonego Przylądka), możliwość pracy zdalnej 4 dni w miesiącu.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PHP Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Kasjer

Gdańsk, pomorskie


Ruby on Rails

Gdańsk, pomorskie


DevOps AWS

Gdańsk, pomorskie