Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto / jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Magazyniera.


Czy to o Tobie?

Sumienność, zaangażowanie i gotowość do pracy w godzinach 20:00- 04:00 to Twoje mocne sprawy? Jeśli tak - zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie to podstawa, a ponad to:

  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie 3000 zł brutto/m-c
  • atrakcyjną premię miesięczną do 15% (ok. 450 zł brutto)
  • dodatek w wysokości 200 zł brutto za obecność
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych - 250 zł brutto
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

Zakres obowiązków

to sortowanie, skanowanie przesyłek oraz załadunek i rozładunek aut.

Dodatkowe informacje

Być może czekamy na Ciebie - kliknij APLIKUJ, załącz CV i spotkaj się z nami! 

Na Twoje pytania odpowiemy pod nr tel. 506 561 604. 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto / jedna zmiana

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto / jedna zmiana w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto / jedna zmiana Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto / jedna zmiana, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.