Tester z uprawnieniami SEP do 1kV

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko: Tester z uprawnieniami SEP do 1kV.


Pracuj z nami!

Zaoferujemy Ci umowę o pracę i stawkę wynagrodzenia sięgającą nawet 3800 zł brutto. 

Dbamy o naszych pracowników i zapewniamy im bezpłatny transport do pracy, świeże owoce, a także ciepłe napoje. 

Nie pracujemy w weekendy - jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22.

Twoim zadaniem będzie...

... testowanie prawidłowego działania rozdzielnic, znajdowanie błędów oraz ich naprawa.

Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy jedynie wiedzy z zakresu elektryki i uprawnień SEP do 1 kV oraz podstawowej znajomości języka angielskiego. Całej reszty Cię nauczymy!

Oferta idealna dla absolwentów kierunków elektrycznych :) 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Tester z uprawnieniami SEP do 1kV

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tester z uprawnieniami SEP do 1kV w miejscowości: Pyrzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tester z uprawnieniami SEP do 1kV Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester z uprawnieniami SEP do 1kV, praca w Pyrzyce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.