Pracownik Produkcji w Dziale Testu - 20 zł/h + dodatki


Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Bony Świąteczne

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko: Praconik Produkcji w Dziale Testów.


Dołączając do nas zyskujesz:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00 według ustalonego grafiku
  • bezpłatny transport dowożący pod siedzibę firmy
  • wynagrodzenie w wysokości 20 zł/h brutto powiększone o ponad 400 zł premii

Do Twoich zadań będzie należało:

  • testowanie rozdzielnic elektrycznych 
  • wykrywanie błędów i znajdowanie przyczyn ich występowania
  • nadzór nad poprawnym działaniem urządzeń

Jedyne czego oczekujemy to:

  • wiedza z zakresu elektryki i uprawnienia SEP do 1 kV
  • podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji w Dziale Testu - 20 zł/h + dodatki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji w Dziale Testu - 20 zł/h + dodatki w miejscowości: Pyrzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji w Dziale Testu - 20 zł/h + dodatki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Dziale Testu - 20 zł/h + dodatki, praca w Pyrzyce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.